12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Identifikohen vik timat e aks identit tra gjik në Rrogozhinë, në gjendje të rëndë një fëmijë 10-vjeçar

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tonin Mëhilli dhe Merushe Koni janë vik timat e aks identit trag jik që u shënua mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë.

 

Nga ak sidenti i trefishtë fillimisht hu mbi jetën në vendin e ngjarjes shoferi Tonin Mëhilli, 54-vjeç, oficer burgjesh, ndërkohë që më vonë vd iq dhe një prej pasagjereve në mjetet e ak sidentuara, Merushe Koni 60-vjeç.

Ndërsa kanë mbetur të pla gosur edhe dy persona, në mesin e të pla gosurve gjendet edhe një fëmijë 10-vjeç, i cili është në gjendje të rëndë për jetën.

 

Shkak për aks identin dys hohet të jetë bërë një parakalim i gabuar i mjeteve, ndërsa policia ka shoqëruar në polici një prej shoferëve, dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Personi që është shoqëruar në Polici është Endrit Lila./newsb omb./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit