20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

“Ik mbaj nipin e mbesën”, gjyshja 62-vjeçare befason me reagimin e saj ndaj komenteve negative

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Shqipe Rexha, gjyshja 62-vjeçare ka treguar si ka reaguar ndaj komenteve negative pasi u bë pjesë e Për’puthen +40.

Në puntatën e parë të emisionit, Shqipja ka zbuluar se i merr të gjitha me sportivitet dhe jeton jetën ashtu sic i vjen.

“Më thotë dikush, mbaj nipin e mbesën se dukesh shumë e madhe. Të tjerë thonë që unë nuk eci dot 10 metra, ti qenke bob fare. Unë i kam marrë me sportivitet, jam e lirë dhe e jetoj jetën si më vjen. Kështu jam lindur e rritur, një familje që sheh gjithmonë larg”, tha Shqipja./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit