9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Incident në akull, 6 persona paraqiten me fraktura në spitalin e Elbasanit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Reshjet e dëborës kanë shkaktuar problematika në shumë qytete të vendit.

Rreth 6 qytetarë janë paraqitur në spitalin e Elbasanit me fraktuara dhe kanë marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Sipas informacioneve për mediat, për shkak të reshjeve të borës një pjesë e madhe e fshatrave në Elbasan kanë mungesë të energjisë elektrike.

Në disa nga akset kryesore të rrugëve në vend kanë pasur probleme me qarkullimin e automjeteve./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit