20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Infektohet me Covid-19 prezantuesi i njohur Ardit Gjebrea, ja gjendja e tij shëndetësore

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Moderator i njohur Ardit Gjebrea është infektuar me virusin Covid-19, shkruan Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Ai shkruan se është dita e dytë sot dhe ka vetëm pak temperaturë.

“Dita e dytë pozitiv. Nuk po obobo hem me temperaturë jo shumë të lartë. E c’mudn të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi?

Mnedon gjithmonë për punën dhe në fakt me gjithë vështirësitë që na përballi koha na zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë. E diela shqiptare do të zhvillohet të dielën, sigurisht bashkë por nga shtëpia” , ka shkruar ai./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit