17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Ish-shefi i Infektivit vdiq nga COVID, shpërthen Minarolli: Nuk iu gjet një shtrat në spitalin ku punoi gjysmë shekulli, por mos u ankoni…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Vili Minarolli, i cili pak ditë më parë humbi vëllain si pasojë e infektimit nga COVID-19, ka reaguar në lidhje me vdekjen e mjekut dhe ish-shefit të Infektivit, Petro Shamo.

Teksa shprehet se e ka pasur shok fëmijërie dhe gjimnazi, Minarolli e cilëson atë si një person të cilin ai e përkufizon si gojë ëmbël dhe të dashur që e donin të gjithë.

Në një postim të gjatë në facebook, ish-deputeti thotë se Shanos nuk iu gjend një vend në spitalin ku punoi për rreth gjsmë shekulli./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit