11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Ja cfarë e lidh Tean me Ardit Gjebrean, Do habiteni (Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Bujë të madhe bëri lajmi që Tea dhe Andi nuk ishin çift, por në fakt Tea kishte lidhje me djalin nga Kosova, Beartin.

Fotot e tyre bashkë u bënë vi’rale.Por pjesëmarrja në ”Përputhen” nuk ka qenë e eksperienca e parë për të në televizion. Dikur ajo ka qenë pjesë e emisionit ” E Diela Shqiptare” që drejtohet nga Ardit Gjebrea.

Tea ishte pikërisht vajza që niste mesazhet në shtëpitë e shqiptarëve, por mesa duket aty nuk i shkoi dhe aq mirë. Tani ajo po shijon romancën me djalin nga Kosova, Beartin. E së fundmi ka publikuar edhe foto me motrën e Beartit./lajmefed.com

 

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit