15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

“Jam e ftohtë” Kejvina Kthjella nuk i ndal pozat provokuese: Ngrohja globale më bëri të nxehtë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të kërkuara në fushën e modelingut.

Ajo shpeshherë është bërë pjesë e fushatave të ndryshme të markave të njohura.

Por për bukuroshen bionde dhe pozat provokuese nuk janë të pakta.

Kejvina ka zgjedhur të ndajë së fundmi disa fotografi, ku ka theksuar format e trupit, sidomos të pasmet.

“Jam e ftohtë, por grohja globale më bëri të nxehtë”, ka shkruar ajo në përshkrim./shkoder.info

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit