9.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022

“Je manipulator”/ Arjani nuk ia përton aspak Kristianit: Boll se nuk i duroj dot më këto, më dukesh si Cekja

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Arjan Konomi ka hedhur akuza të forta ndaj konkurrentit të Për’puthen, Kristianit, i cili ka deklaruar se është mjek alternativ.

Opinionisti ka reaguar ashpër duke i thënë se nuk duhet të gënjejë njerëz duke manipuluar dhe thekson se nuk e pranon pretendimin se shëron mëlcinë dhe aparatin tretës.

Arjani: Për cfarë ke ardhur? Që të tregosh që je doktor? Boll se nuk i duroj dot këto.

 

Kristiani: As unë nuk të duroj dot ty..

 

Arjani: Vetëm injoranca që mbizotëron në këto gjëra, më dukesh si Cekja që shëronte njerëz. Të kam pyetur e bën me para dhe me pasion e the që e bën dhe me para. Nuk dua të gënjesh njerëz që të dëgjojnë dhe të vijnë të kurohen tek ty. Nëse e bën këtë, je manipulator. Nuk mund të pranoj që t’i shëron mëlçinë dhe aparatin tretës./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit