20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Jooo kjo VIDEO është tro.nditëse/ Shikoni si flet me veten Pep Guardiola

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Në gjysmëfinalen e parë të këtij kompeticioni, të zhvilluar në stadiumin mitik “Ëembley”, Arsenali ia doli të përballojë më së miri dominimin e djemve të Pep Guardiolës dhe të shënojë dy herë me kundërsulm, duke mbyllur takimin në shifrat 2-0. Një rast tejet komik është kapur nga kamerat ditën e djeshme, pikërisht gjatë zhvillimit të ndeshjes.

Trajneri i City-t, Pep Guardiola është parë duke folur me veten në stolin e rezervave, teksa komunikon me stolin ngjitur sikur të ishte njeri. N

jë moment ky tejet i veçantë, i cili tani ka filluar të bëjë xhiron e internetit.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit