8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Ka përballë shokun e gjimnazit në betejën për 25 prillin, habit aktori Petrit Malaj me deklaratën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Isuf Çela kandidat i Partisë Demokratike edhe aktori Petrit Malaj kandidat i Partisë Socialiste në zgjedhjet e 25 prillit kanë mbaruar shkollën e mesme në të njëjtin gjimnazh dhe sot janë kundërshtatë.

 

Por, për Malajn, kjo gjë nuk është aspak problem. Madje në status në rrjetet sociale, Malaj shkruan se nuk duhet të habitet askush nëse e sheh bashkë me Çelajn, pasi ai nuk ka ndërmend të sulmojë askënd individualisht.

“Askush të mos presë që unë të sulmoj e të merrem personalisht me kundërshtarin! Dhe të mos çuditet askush, kur një ditë të mund të më shikojë me të, si një shok gjimnazi që e kam patur. Unë kam alternativat e mia, flas realitetin por nuk sulmoj individualisht askënd,”- shkruan Malaj./korrieri.al

https://www.instagram.com/p/CMX2rKtBOpr/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/petrit_malaj/?utm_source=ig_embed&ig_mid=197C290D-0E2E-4811-8B13-3F091DCB6FB6

 

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit