9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Kamioni i ngarkuar me tulla përfundon mbi rrethrrotullim, shpëtojnë për ‘mrekulli’ banorët e zonës, mes tyre edhe fëmijë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ngjarja ka ndodhur teksa mjeti është futur me shpejtësi në rrethrrotullimin e Bradasheshit, dhe si pasojë është lënduar lehtë drejtuesi i automjetit.

 

ELBASAN– Një automjet i tonazhit të rëndë i ngarkuar me tulla është anuar nga pesha dhe ka rrezikuar përmbysjen. Ngjarja ka ndodhur teksa mjeti është futur me shpejtësi në rrethrrotullimin e Bradasheshit, dhe si pasojë është lënduar lehtë drejtuesi i automjetit.

Paraprakisht dyshohet se drejtuesi i automjetit ka humbur drejtimin e lëvizjes, megjithatë ai fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit