20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

‘Ke bërë gabimin më të madh…’/ Sindi i jep ‘urdhra’ Elvisit: Nuk më pëlqen cigarja, hiq dorë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një takim romantik, me plot momente të bukura ishte ai mes Sindit dhe Elvisit, të cilët treguan edhe njëherë pëlqimin që kanë për njëri-tjetrin.

 

Dhe mesa duket Sindi u ndje aq mirë me Elvisin, sa u ndje shumë e lirë t’i thoshte që të hiqte dorë nga cigarja, pasi nuk i pëlqen.

Elvisi i tha se ajo bëri “gabimin e madh” që i dha urdhër, por më pas bënë një pakt që edhe Sindi të hiqte dorë nga një gjë që do ja kërkonte

Elvisi. “Hiq dorë nga bakllavaja turke”, i tha ai, por nuk pati një përgjigje nga Sindi.

Dialogu:

Sindi: Nuk më pëlqen cigarja, dua të heqësh dorë

 

Elvisi: Ke bërë gabimin më të madh më ke dhënë urdhër

 

Sindi: Do heqësh dorë?

 

Elvisi: Edhe mund të heq nëse nuk është kusht

 

Sindi: E bëjmë kështu, edhe unë heq dorë nga një gjë që do ti, me pakt

 

Elvisi: Ok, dua të heqësh dorë nga bakllavaja turke/korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit