11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, përherë komentohet për lëvizjet e saj. Po kështu edhe e ëma e saj, e cila njihet për komentet unike dhe tejet interesante në postimet e së bijës, shkruan Kosovarja.

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, përherë komentohet për lëvizjet e saj. Po kështu edhe e ëma e saj, e cila njihet për komentet unike dhe tejet interesante në postimet e së bijës, shkruan Kosovarja.

Ylli shqiptar së fundmi ka publikuar imazhe ku shihet e mbuluar me kristale, po sikurse një labirint. Ngajshëm edhe e ka vënë mbishkrimin në fotot e publikuara.

Menjëherë ka reaguar Vera Ora, e cila i la këtë koment:

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit