17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Këpucë me flamur KUQ E ZI! Rita Ora sjell pamje të tjera nga xhirimet e klipit të ri dhe na bën sërish krenarë!

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Në një postim në ‘Instagram’, Ora së fundmi ka sjellë një tjetër fragment të shkurtër ku shfaqet me këpucët me flamurin kuq e zi.
SHBA– Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora vazhdon të na bëjë krenarë! Teksa kanë ngelur vetëm dy ditë nga lançimi i këngës së re të quajtur, “Bang”, artistja ka ndarë të tjera detaje nga klipi i saj i ri.

Në një postim në ‘Instagram’, Ora së fundmi ka sjellë një tjetër fragment të shkurtër ku shfaqet me këpucët me flamurin kuq e zi.

“Dy ditë nga lançimi i Bang”, ka shkruar ajo.

Për veshjet tradicionale shqiptare në klip u përkujdes kreatori Valdrin Sahiti, gjersa ky është bashkëpunimi i saj mes artistëve David Guetta, Gunna dhe Khea.

Ky album do të ketë një përzierje të vërtetë kulturash, ku sigurisht nuk mund të mungonte as ajo shqiptare. Mesa duket, Rita do na magjeps me albumin e saj të ri, kështu që na mbetet të presim…/korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit