8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

“Këtu ka mbaruar çdo gjë”- Grida Duma takon familjen me djemtë në emigracion: Në spital kemi frikë të shkojmë. Gjilpërat preferojmë t’i bëjmë në shtëpi!

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Drejtuesja politike e Partisë Demokratike për Kavajën dhe Rrogozhinën, Grida Duma ka vizituar sot në shtëpinë e tyre një familje.

sh-deputetja Duma ka dëgjuar nga afër problemet e një familjeje me djemtë në emigracion, ku ndër të tjera i kanë shprehur se çdo gjë e presin nga fëmijët.

Po ashtu ata deklarojnë se kanë frikë të shkojnë në spital, qoftë edhe për të bërë një gjilpërë, dhe i bëjnë ato në kushte shtëpie.

Postimi i Grida Duma, shoqërues i videos:

Këtu ka mbaruar çdo gjë…

“Këtu ka mbaruar çdo gjë…ne presim nga fëmijët që jetojnë në emigracion. Edhe në spital kemi frikë të shkojmë, preferojmë ti bëjmë vetë gjilpërat në shtëpi se të përfundojmë në spital.”./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit