11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

“Kishim shumë frikë nga babi”, aktorja e njohur turke rrëfen të shkuarën e saj prekëse

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Demet Ozdemir është një nga aktoret më të famshme turke. Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar përmes rolit të ‘Zejnepit’ në serialin “Shtëpia ime, fati im”,Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë, ku ndër të tjera ka treguar se fëmijëria e saj nuk ka qenë dhe aq e bukur.

Demet është rritur në një qytet të vogël si Izmiri dhe ka deklaruar se ka përjetuar dhunë në familje.“Fëmijërinë time e kam kaluar në qytetin e vogël Izmir. Jetonim me mamanë, babain, motrën dhe vëllain në një shtëpi me oborr.

Me pak fjalë ishim si një familje fshati. Babain e kemi patur shumë të rreptë. Motra ime e kishte shumë frikë. Mbaj mend që ulnim kokën kur ai ishte përpara nesh. Më pas vëllai ynë u shpërngul në Gjermani ndërsa unë erdha në Stamboll me motrën dhe mamanë time. Ishte një kohë e vështirë”, ka rrëfyer aktorja./lajmifundit.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit