8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Kishte disa ditë në terapi intensive, humb betejën me Covid-19 mjeku nga Berati

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Mjeku 72-vjeçar, ishte prej disa javësh i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ndërkohë prej disa ditësh ishte në intubim ku dhe nuk mundi të dilte më që që aty.

Që nga fillimi i pandemisë, covid-19 u ka marrë jetën shumë mjekëve dhe infermierëve, por edhe figurave të tjera publike.

Ndërkohë dje 13 persona humbën jetën në gjithë vendin nga COVID, ndërsa u regjistruan mbi 1100 infeksione të reja./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit