17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

“Kjo do jete bom ba ime e fundit”, Shqipe Hysenaj del me paralajmërimin e papritur

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Shqipe Hysenaj ka konfirmuar aspiratat e sja për t’u bërë pjesë e politikës.

Pak ditë më parë ajo ndau në profilin e saj në Instagram një foto me kryetaren e Partisë së LSI-së, Monika Kryemadhin.

E ftuar në emisionin “Ndryshe” me Salsano Rrapin dhe Palomën, ish-konkurrentja e Për’puthen deklaron se do t’i futet politikës, por kjo do të nisë shkallë-shkallë. Gjithashtu ajo pohon se do të jetë pjesë e LSI-së.

“Zëri im… unë e kam thënë edhe më përpara, zëri im është fiks për parlament, në qoftë se më fikin mikrofonin, unë edhe aty do të dëgjohem, e ngrej volumin shumë vetë…

Kam qef të bëhem deputete… por mendoj që shkallët ngjiten një nga një, avash-avash edhe alfabeti fillon nga A-ja deri tek Zh-ja, unë nuk mund ta çoj direkt tek Zh-ja.”, u shpreh Shqipja.

Në fillim të intervistës, Shqipja u shpreh se lu fta mbaroi dhe e rëndësishme për të ishte të vendoste drejtësi në vend dhe ajo e shijoi. E vetmja bo m bë e fundit sipas saj është rruga drejt politikës!./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit