8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Komedi në kampionatin e njohur europian, arbitri humbet ekuilibrin dhe i bën sparkatë lojtarit (Video)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Dje, në ndeshjen e javës së 20 të kampionatit rumun u luajt UTA Arad-Dinamo Bucuresti, e cila përfundoi me shifrat 0-1 në favor të miqve. Gjatë ndeshjes u regjistrua një episod mjaft komik i gjyqtarit të ndeshjes.

Kryesori Catalin Popa në një moment të ndeshjes nuk arrin të mbaje ekuilibrin dhe rrëshqet, duke rënë në tokë, por edhe duke i marrë topin lojtarit që e zotëronte.

Por në dukje ai nuk është rrëzim i thjeshtë, pasi kur e sheh, në momentin e parë ajo ndërhyrje të krijon përshtypjen e një sparkate te gjyqtarit, duke parë edhe se ai padashje arrin t’ia marrë sferën lojtarit të Arad. Pas episodit nuk munguan të qeshurat e tij./korrieri.com

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit