17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Konkurentet e Perputhen infekohten me C0.VID, rre.zikohet të….

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Prej disa ditesh ne transmetimin e emisionit eshte vene mungesa e disa prej djemte Perputhen. Behet fjale per Eminin, Andin dhe Elvisin.

Fillimisht u diskutua se Andi ishte larguar prej hatermbetjeve me produksionin nderkohe qe mungesa e djemve te tjere nuk u shpjegua. Por menjeher mungesa e Elvisit dhe Eminit u vu re nga ndjekesit.

Burime per Kryefjala.com kane zbuluar se djemte nuk kane qene ne emision si pasoje e infe ktimit nga Covid. Nuk dihet asgje per gjendjen e tyre por mesa kemi pare ne rrjetet e tyre sociale, duken te jene mire.

Gjithesesi kjo pritej te ndodhte ne nje vend me shume njerez, ku ne mos nje, nje tjeter ka marre Covidin me vete duke e shperndare tek te tjeret.

Epo te shkuara djema, shpresojme tu shohim sa me pare ne emision.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit