8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Koronavirusi bën “namin” në televizione, infektohet edhe një tjetër moderatore e njohur shqiptare

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Rudina Magjistari është moderatorja e radhës që është infektuar me Covid-19. Sot ajo e ka drejtuar emisionin nga shtëpia e saj.

Fatmirësisht gjendja e saj është e qendrueshme dhe po kurohet në shtëpi, në kushte vetëizolimi.

Kohët e fundit kujtojmë që me koronavirus është infektuar Bora Zemani, Fjoralba Ponari (2 herë), Ardit Gjebrea dhe disa të tjerë.

Kohët e fundit situata pandemike në vend rezulton jo fort pozitive, teksa sot shënuam 1075 rste të reja dhe 18 vik tima./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit