20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Krujë/ Makina përplas këmbësorin, jashtë rrezikut për jetën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një 48-vjeçar është përplasur pak më parë nga një makinë e tipit “Golf” në Krujë.

Ngjarja ka ndodhur në Tapizë të Krujës, ku drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale F.T. ka përplasur këmbësorin me iniciale B.D. Sipas policisë, 48-vjeçari i aksidentuar është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihet shkaku i aksidentit dhe rrethanat e ngjarja. Policia ka nisur hetimin.

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.02.2021, në orën 17:30, në Tapizë, mjeti tip “Golf”, me drejtues shtetasin F. T., ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin B. D., rreth 48 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit