17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Kryebashkiaku Leli mesazh prekës për gazetaren Luka: Ike nga kjo jetë pa u ankuar fare

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli, shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të gazetares dhe shkrimtares së njohur, Zenepe Luka. Kryebashkiaku shkruan se nuk mund ta besojë që një grua e fortë dhe energjike si Zenepe Luka iku nga kjo jetë. Sipas tij, Covid-i nuk e kurse as atë, në shumë pak ditë.

“Ende nuk po e besoj që një grua e fortë dhe energjike si Zenepe Luka iku nga kjo jetë, fare pa u ankuar.

Covidi nuk e kurseu as atë, në shumë pak ditë!

Me Zenepen kishim bashkëpuniar kaq e kaq herë, dhe sa projekte të tjera kishim ende për të bërë, por virusi është më i fortë se planet e dëshirat tona!

Nuk do të harrohesh Zenepe, as ti dhe as pasioni yt për të bërë gjëra të bukura në qytet! Prehu në paqe mikesh e shtrenjtë!”, shkruan Leli./lajmifundit.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit