20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Kryeministri Rama befasohet nga fjalët e vogëlushes në Rrogozhinë: Ti je…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ka vizituar sot qendrën e re shëndetësore në Rrogozhinë, që u rindërtua, sipas tij me standardet më të mira. Gjatë vizitës kreu i qeverisë pati një takim të papritur me një vogëlushe që e surprizoi me fjalët e saj.

“Ti je dashuria ime. Unë të kam parë në reklama dhe të kam thënë, o xhaxhi Edi Rama është dashuria ime” i tha vogëlueshja. Nuk munguan edhe batutat nga kryeministri me një të moshuar që po maste tensionin.

Sa e ke tensionin? E pyeti Edi Rama. “14-9” tha i moshuari, ndërsa kryeministri ia ktheu “Është për pilot”./temaedites.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit