9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Kryeministri Rama publikon foton që po ‘thyen’ rrjetin dhe jep mesazhin e koduar

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet duke përkëdhelur një kalë. Mirëpo vëmendjen e ka tërhequr shprehja me të cilën e ka shoqëruar këtë foto. Rama shkruan se kali vrapon me mushkëritë, reziston me zemrën dhe fiton me karakterin.

“Kali vrapon me mushkëritë, reziston me zemrën, fiton me karakterin”, fjalë e mençur”, shkruan Rama krah fotos.

Mëngjesin e sotëm kreu i qeverisë postoi një foto ku tregoi se ndodhej në një zonë malore me borë./temadites.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit