20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Ku do kandidojë Rama në zgjedhjet e ardhshme? Kryeministri ‘braktis’ Vlorën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

“Është process dhe sigurisht lista përfundimtare do të jetë ajo që do të çohet në KQZ. Ne kemi ligjin zbatojmë ligjin, përgjegjësia e kujdo që gënjen në vetëdeklarim është personale. Partia nuk është polici që të hetojë kush është i kriminalizuar. Nuk kemi asnjë mundësi të ngrejmë salla operative nëse dikush fsheh diçka në lidhje me dokumentacionin e tij.

Nuk bëj komente për emra të veçantë, pasi emrat e veçantë janë produkt i procesit të përzgjedhjes. Ky është problem më i vogël por është e sigurt që unë Vlorën nuk e lë dhe Durrësit i kam një borxh”, tha Rama./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit