8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Kunja për Jasminën? Sara nxjerr foton me Andin: Për inat shkova me…(Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Takimi mes Andit dhe Sarës ka nxitur debate të mëdha në studion e Për’puthen, sidomos nga Jasmina.

 

Brunja bukuroshe tha se Andi nuk tregoi respekt për të në këtë takim, edhe pse ai u shpreh se ishte më i ngurtë në takimin më Sarën, për shkak të saj.

Megjithatë, Sara nuk u ndal me kaq dhe së fundi publikoi një fotografi krah Andit, ku në mbishkrimin e fotos hodhi kunja.

“Për inat të vjehrrës shkova me mullixhiun”, ka shkruar ajo në postimin e saj në Instastory./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit