20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

“Kur klasa është plot me vajza, por ty të pëlqen zysha”, Atdheun e ‘akuzojnë’ se ka puthur edhe Borën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Konkurrenti nga Kosova në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, Atdheu së fundmi ka qenë në krye të mediave rozë, pasi ditën e djeshme mediat në Shqipëri kanë raportuar se atë e kanë sul muar dhe dëmtuar lokalin.

 

Ndërsa ai ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, me moderatoren Bora Zemani dhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar, “Me të bukurën Borë”.Ndjekësit nuk kanë kursyer batuat dhe ngac mimet për dyshen pasi ditë më parë Atdheun e kishin kërc ënuar për Sarën.

“Kur klasa është plot me vajza, por ty të pëlqen zysha”, shkruan njëri prej tyre komentuesve.

Ndërsa shumë të tjerë, i kanë kujtuar deklaratën që Atdheu ka bërë për Antonelën.“Ja kur të thotë Atdheu, më ka puth Bora”, ka shkruar ai.

 

Në këtë moment ndërhyri Atdheu, i cili tregoi se më herët ka shkëmbyer një puthje me Antonelën.Ndërkohë, Antonela reagoi, duke ju kthyer keq Atdheut. Ajo u shpreh se Atdheu e ka puthur pa dëshirë në fillimet e saj në “Për’puthen”. Antonela shtoi se fakti që Atdheu e bëri këtë moment intim publik tregon se ai është një mashkull i pabesë./korrieri.al

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit