12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Kush je ti? Rudina Magjistari publikon foton para 25-viteve (FOTO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun, është padyshím Rudina Magjistrari.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndàn me ndjàkësit detaje nga jeta e saj profésionale dhe ajo personale.

Së fundmi, moderatorja ka ndàrë me ndjékësit foto të fëmijërisë së saj, plot 35 vite më parë.

Moderatorja bën të ditur për publikun se imazhet bardhi e zi u realizuan në plazhin e Durrësit.

Rudina, asokohe rreth 11-vjeç, pòzoi e veshur me pantallona dhe bluze të shkurtër.

Ajo na tregoi nëpërmjet këtij postimi se në njërën prej fotove, syzet ia huazoi fotografi për të realízuar setin fotografik.

“Plazh, Durrës, 1986 😉 Syzet, në foton tjetër, mbaj mend që mi huazoi fotografi për setin fotografik 😎😜”– shkroi Rudina Magjistari krahas imazheve.

Kujtojmë se moderatorja ka nisur karrierën e saj në televizion që në moshën 15-vjeçare, duke realízuar dhjetëra e dhjetëra programe dhe formate televizive.

Prej vitesh drejton programin e saj të përditshëm shumë të ndjékur në TV Klan, i cili fillimisht u quajt “Takimi i Pasdites”.

Pas një viti tërheqje nga ekrani, për arsye se lindjes së vajzës së saj, prej shtatorit 2016 ajo është rikthýer me programin e saj të përditshëm, i cili filloi të mbàjë emrin e saj, thjesht “RUDINA”./juda.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit