15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Lajm i fundit! Aksident i rëndë në Tiranë, mjeti përplas të miturin në Bulevard

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një ak.sident ka ndodhur paraditen e sotme në Kamëz, ku mjeti ka përpla.sur një të mitur i cili ishte duke kaluar rrugën. 17-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital ku po mbahet nën kujdesin intesiv të mjekëve, ndërkohë që vijojnë het.imet në lidhje me shkaqet e aksidentit.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 12:15, në bulevardin Blu në Kamzë, mjeti me drejtues shtetasin A. H., ka aksid.entuar këmbësorin shtetasin e mitur me iniciale E. B., rreth 17 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi het.imor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit