9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

LAJM I FUNDIT/ Gjendet i pajetë në banesë një burrë, dyshohet se… Detajet e para për ngjarjen

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një i moshuar është gjetur pa shenja jetë në banesën e tij, në katin e 10 të një pallati, në afërsi të Ndërmarrjes së Ujësjellësit, në Durrës.

“Panorama” mëson se viktima, i cili është identifikuar si Bajram Cani, dyshohet se kishte disa ditë që kishte ndërruar jetë.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e plotë të saj./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit