15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

LAJM I FUNDIT/ Tragje.di në mes të kryeqytetit, babë e bir vrit.en me ar.më. I qëlluan brenda një lokali

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Dy të vd.ekur dhe dy të plagosur është bilanci nga një shkëmbim me ar.më z.jarri në Athië mbrëmjen e sotme. Mediat greke shkruajnë se dy vik.timat dyshohet se janë babë e bir nga shqipëria por ende nuk kanë dalë emrat e tyre.

Ngjarja është regjistruar në sheshin Agios Sostis. Raportohet se autorët kanë qëlluar nga brenda një makinë dhe më pas kanë ikur. Po ashtu raportohet se i plagosur lehtë ka mbetur punonjësi i kafenesë në të cilën ishin futur vik.timat.

Informacioni i parë thotë se përplasja  që përfundoi në një ma.sakër u zhvillua për mosmarrëveshje financiare. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa vijojnë kërkimet për kapjen e autorëve të kr.imit.
- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit