11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Lajmi fundit/ Makina i merr jetën 60-vjeçarit në autostradën Tiranë-Durrës, policia në vendin e ngjarjes

Mos i humbisni

Me te lexuarat

foto ilustruese

DURRËS– Një aksident me pasojë vde kjen e një personi 60-vjeçar ka ndodhur sot në autostradën Durrës-Tiranë, tek mbikalimi i Fllakës.

Automjeti me drejtues E. B., 52 vjeç ka aksidentuar këmbësorin e paidentifikuar ende.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 25.02.2021, në orën 14:55, në autostradën Durrës-Tiranë, tek mbikalimi i Fllakës, një mjet me drejtues shtetasin E. B., 52 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin, një shtetas ende të pa identifikuar rreth 60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit