11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Lajmi fundit/ Zjarri përfshin zyrat e Drejtorisë Arsimore, zjarrfikësja në vendin e ngjarjes

Mos i humbisni

Me te lexuarat

FIER– Zyrat në Drejtorinë Arsimore në Fier janë përfshirë nga zjarri. Burime zyrtare bënë me dijet se zjarri ka rënë rreth orës 15:10, në katin e dytë të ndërtesës. Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë të cilët bënë evakuimin e personave që ndodheshin aty.

 

Shërbimi i zjarrëfikëses ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve. Ende nuk dihet nëse zjarri ka nisur si pasojë e ndonjë shkëndije elektrike ose nëse ishte i qëdhimshëm ./korrieri.al

 

 

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit