8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

LAJMI I FUNDIT/ Ak sident trag jik në Tiranë, makina përp las për vd ekje 25 vjeçaren

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një aks ident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Policia njofton se një 25-vjeçare është përplasur nga një makinë dhe për pasojë ka humbur jetën në spital.

Njoftimi i policisë:

Më datë 08.02.2021, rreth orës 07:15, në Institutit, mjeti me drejtues shtetasin E. B, ka aks identuar këmbësoren shtetasen A. A., 25 vjeçe, e cila si pasojë e pl agëve të marra ndërroi jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariat për veprime të metejshme hetimore.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aks identit./korrieri.ak

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit