20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

LAJMI I FUNDIT/ Lëkundje e fortë tërmeti në Greqi, ndihet shumë dhe në Shqipëri

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një tërmet tjetër i fuqishëm ka rënë në Elasona të Greqisë me magnitudë 6 ballë.

 

Lëkundjet e forta u ndjenë edhe në Tiranë, në Korçë, Pogradec dhe Durrës./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit