15.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

LAJMI I FUNDIT/ Shpërt him me eksp loziv në një makinë, detajet e para

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Kamëz pak momente më parë.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se shoferi i një makine ka shkelur në pultin e automjetit dhe në moment është dëgjuar një shpërthim.

Për fat të mirë, shoferi nuk ka pësuar lëndime.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 09.02.2021, rreth orës 10:00, në Kamzë, në rrethana ende të paqarta, në momentin që drejtuesi i automjetit është afruar dhe ka shkelur pultin ka shpërthyer, dyshohet si pasojë e lëndës plasëse mjeti i parkuar me drejtues shtetasin Gj. M., i cili është lënduar lehtë në këmbë pa problem për jetën.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ku vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit