17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

LAJMI I FUNDIT/Të shtëna me armë zjarri në Lezhë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen Gurra.

Ndërkaq, Policia ka nisur verifikimet për identifikimin e autorëve dhe rrethanave të ngjarjes. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia e Lezhës në lidhje me ngjarjen./albanews.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit