13.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022

Laprakë/ Automjeti merr përpara këmbësorin, policia nis hetimet (VIDEO

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës, konkretisht në zonën e Laprakës.

Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili është dërguar menjëherë në spital.

Nuk dihet akoma gjendja e të pla gosurit, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit./korrieri.al

https://youtu.be/jKb-GzCGXoo

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit