13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022

Largohet nga ‘Përputhen’/ Ledjana merr vendimin e papritur

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Para pak ditësh Ledjana Prenga vendosi të largohej për pak kohë nga emisioni ku po merrte pjesë, pasi e kuptoi që nuk po përshtatej dot me këtë emision dhe presionin që ushtrohet ndaj saj. Ky vendim i saj erdhi pas një kon flikti me produksionin.

Kujtojmë se duke menduar që kamerat janë fikur, Ledjana i është afruar Mevlanit, duke i thënë që ka ftohtë, ndërsa ky i fundit e ka përqafuar. Por kur ajo kuptoi se kamerat po xhironin akoma, reagoi shumë ashpër, ndërsa e quajti këtë veprim si “fu tje pas shpine nga produksioni” faktin që kamerat po xhironin edhe pse takimi kishte përfunduar. Por ditën e djeshme, kur Ledjana u pyet ga ndjekësit e saj në Instagram , ajo tha se po do të rikthehej.

“A do kthehesh në Për’puthen? Je një vajzë shumë e mirë”, ishte pyetja drejtuar Ledjanës, e cila u përgjigj: “POO”.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit