13.5 C
Tirana
E shtunë, 8 Tetor, 2022

Llogora/ kamioni pëson defekt, prej dy orësh bllokon rrugën

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Një kamion ka pësuar defekt në Llogora dhe ka bllokuar rrugën.

Prej dy orësh kamioni i ngarkuar me tulla bllokon këtë aks rrugor në afërsi të Pishës Flamur .

Ndërkohë që si pasojë automjetet kanë ngelur të bllokuara./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit