11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Malësi e Madhe/ Del ekspertiza për vd ekjen e 47-vjeçares: Kishte th erje në fyt

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pas verifikimit të ekspertizës, kanë dalë në dritë detaje të reja për vd.ekjen e 47-vjeçares në Malësi të Madhe.

Top Channel mëson se vik.tima kishte pre.rje në fyt me mjet pr.erës. Mësohet se jetonte e vetme në banesën e saj në Bajzë, ndërsa mbetet e paqartë se si ka ndodhur ngjarja.

Ajo u gjet pa shenja jete në banesën e saj, ndërsa në njoftimin paraprak, policia bëri me dije se dyshohej se ishte d.hunë ndaj saj dhe për pasojë ajo ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Bajzë të Malësisë së Madhe, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasja V. G. 47 vjeçe.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe nga këqyrja paraprake dyshohet se ndaj shtetases V. G. mund të jetë ushtruar dh.unë dhe për pasojë ajo ka humbur jetën.

Trupi është dërguar në mor.gun e spitalit, për eks.pertizë më të specializuar, me qëllim përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Trupi është dërguar në mor.gun e spitalit, për eks.pertizë më të specializuar, me qëllim përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës.

Nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit