8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

“Malësor, gjak shqiptari”/ Del kënga për Presidentin: Jetë të gjatë o Ilir Meta (Video)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Pas sherrit dje te zyrat e FRD-së, në rrjet ka shpërthyer një valë memesh dhe montazhesh për presidentin e Republikës, Ilir Meta.

 

Por krijimtaria s’është mbyllur me kaq. Rapsodi Gëzim Ahmetaj i ka kushtuar një këngë presidentit që është publikuar vetëm 4 orë më parë. “Jetë të gjatë o Ilir Meta“, titullohet kënga, ndërsa klipi bashkon momentet kulminante të deklaratave të kreut të shtetit./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit