12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Mamaja më e famshme në Shqipëri ka ditëlindjen! Ja festa i organizuan Marina dhe Luana të ëmës

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Luana dhe Marina kanë treguar se kanë një lídhje shumë të ngùshtë me nënën e tyre, Marian.

Madje mes tyre ka líndur një “lùftë” se cila është më e preferuara e mamit dhe deri më tani nuk kemi pasur një zgjidhje të problemit.

Megjithatë motrat kanë ngrítur flamujt e bardhë gjatë mesnatës dhe janë bërë bashkë për të surprízuar nënën e tyre.

Ajo feston sot ditëlindjen dhe Marina me Luanën janë bashkuar me motrat e tjera për të uruar të ëmën.

Në mesnatë ato kanë shkuar në shtëpinë e nënës së tyre dhe i kanë bërë një surprízë shumë të bukur. Pavàrësisht se i është dashur të zgjohet paprítur nga gjumi, nëna e motrave Vjollca e ka shijuar shumë këtë surprízë.

Vajzat janë treguar edhe të kujdésshme për ta ruajtur nënën e tyre, duke shkuar me maska dhe duke u përpjékur që të mos kenë shumë kontakt me të.

“Ta gëzojë dtëlindjen jeta jonë”, ka shkruar Marina përkrah një videoje me nënën dhe motrat.

“Të paçim tërë jetën mam, gëzuar ditëlindjen mbretëreshë”, e ka uruar publikisht Luana.

Motrat Vjollca kanë treguar gjithmonë se janë shumë krenare për nënën e tyre, që i është dashur të rrisë e vetme të gjitha vajzat, pasi babai i motrave Vjollca është ndarë nga jeta shumë vite më parë./Juda.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit