20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Mazllemi ishte ne bregore donte dhe grua dhe dashnore… Arjani replik Mevlanit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Trekëndëshi Mevlani-Antonela-Lediana duket gjithnjë e më i komplikuar.

Sonte në Përputhen Prime u publikuan disa pamje pasi Mevlani zgjodhi në takim Antonelën, ndonëse edhe Lediana e kishte zgjedhur atë.

Pas debateve qe ndodhen ne studio per faktin qe Mevlai ka dy pelqime . Arjan Konomi replikon ate duke thene . ” Mazllami ne bregore donte dhe grua dhe dashnore./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit