20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Me shalqi në dorë dhe më e dobët, shikoni si dukej Luana Vjollca 13 vite më parë (Foto)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, edhe për shkak të emisionit që ajo drejton, pasi ndiqet shumë.

Luana njihet nga një pjesë tjetër e publikut edhe si këngëtare, pasi ka realizuar disa projekte të suksesshme muzikore me këngëtarë të ndryshëm.

Ajo gjithnjë tërheq vëmendjen me trupin e saj dhe format e kolme, mirëpo nëse jeni kurioz të shihni se si dukej ajo 13 vite më parë, kur ishte 16 vjeçe, hidhini një sy fotove të saj.

Ajo ka publikuar në Instagram dy foto ku shihet duke pozuar, e në njërën prej tyre me shalqi në dorë, ku bie në sy trupi i hollë.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit