12.5 C
Tirana
E shtunë, 10 Dhjetor, 2022

Mëkat i MADH në Elbasan, grabitet “Xhamia Mbret”, hajdutët marrin arkën me para

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Xhamia Mbret” në Elbasan është grabitur gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.

Paraprakisht, bëhet me dije se hajdutët të cilët kanë qenë të maskuar, kanë grabitur arkën me para ku mblidheshin ndihma për të varfërit.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj dhe kapjen e autorëve./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit