20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Melisa le emisionin / Elvisi agravon situaten

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Agravohet debati ne studio Edisoni fshihet pas fjaleve te Melises e ofendon dhe e bu.llizon me kamera fikur .

Ndersa Elvisi kapet me te duke e necmuar se pse ajo e ofendoi sipas tij kur erdhi ne emision. Melia le emisionin pasi sjellja e Edisonit dhe Elvisit ishte arrogante ndaj saj./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit