17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Merr fund romanca e Rita Orës me të dashurin e saj, arsyeja do t’iu befasojë dhe pse ata vazhdojnë akoma të…

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Rita Ora ndahet nga i dashuri, kjo është arsyeja. I dashuri i Rita Ora Romain Gavras ka konfirmuar se ai është ndarë nga këngëtarja. Rita aktualisht është duke xhiruar “The Voice Australia” dhe nuk është fotografuar me regjisorin francez që nga nëntori, shkruan Daily Mail. Pas disa javësh thashetheme, është konfirmuar se çifti zyrtarisht nuk janë më së bashku dhe u ndanë para Krishtlindjeve.

Një zëdhënëse e Romain, 39 vjeç, konfirmoi për MailOnline se marrëdhënia ka mbaruar për ‘muaj’, duke thënë: ‘Rita dhe Romain u ndanë muaj më parë për shkak të vështirësive në angazhimet e tyre përkatëse të punës. Ata ende mbeten miq të ngushtë. Regjisori francez, i cili është i vendosur në Londër dhe drejtoi video muzikore për reperët amerikanë Kanye West dhe Jay Z, filloi të takohej me Ritën pas ndarjes së saj nga i dashuri i këngëtarit Andrew Watt në 2019.

Tetorin e kaluar, dyshja shkaktoi zëra fejese kur Rita u pa me një unazë të madhe në gishtin e fejesës. Por një burim i afërt me Ritën i tha MailOnline, “Rita dhe Romain u përpoqën ta bënin atë të funksiononte, por ata të dy ranë dakord që nuk duhej të ndodhte”. “Ishte thjesht e pamundur të mbanin një marrëdhënie ku mezi shiheshin”./lexo.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit