11.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Moderatorja e mirënjohur e shfrytëzon 1 qershorin për këtë foto fëmijërie – E gjeni dot kush është?

Mos i humbisni

Me te lexuarat

1 Qershori njihet si Dita Ndërkombëtare e fëmijëve dhe padyshim sot rrjetet sociale janë të mbushura vetëm me pozitivitet.

Disa ndajnë foto nga fëmijëria ose të fëmijëve të tyre. Kështu bëri edhe moderatorja e mirënjohur, Arbana Osmani.

Ajo postoi imazhe të fëmijërisë të moshës 4 vjeçare.

“Ca gjëra kurrë nuk ndryshojnë”, shkroi mes tjerash ajo.

Kosovarja-ks.com

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit